Перше, на що ми звернули увагу, — це Настя. Вона постійно була на зв’язку, підказувала, задавала настрій, гнучко змінювала маршрути на ходу. Завжди на позитивному вайбі, завжди цікава, жива, залучена) З нею хотілося слухати, дивитися, вбирати. Настя — топ.
Особливо сподобалися поїздки до пінгвінів, морських котиків, приголомшливі пляжі, красиві дороги, виноробні, подорож до диких тварин і можливість побути зовсім поруч.
Готелі були просто супер. Перший — незвичайний, навіть трохи розкішний для нас досвід) Другий готель — чиста розкіш: такий старовинний стиль, і вінтаж, і модерн водночас.
І ще одне — політ на гелікоптері над Кейптауном став для нас окремою історією. Просто «вау». Особливо цікаво спостерігати за самим Кейптауном з висоти пташиного польоту. Так, реальність там різна, дуже контрастна, але від цього тільки цікавіше дивитися та розуміти місто. І загалом це було неймовірно красиво.
Їжа в Кейптауні — окреме задоволення. Усе, що ми їли, було нереально смачним. Єдине — я б прибрала ресторан із дегустаційним меню.
Загалом, це було справді круто. Дякую!